Home

Nick

Accountant-Belastingconsulent ITAA

nick@bocoden.be

Dries

Erkend Boekhouder-Fiscalist ITAA

dries@bocoden.be

Evelyne

Boekhouder-Fiscalist

evelyne@bocoden.be

Frieda

Boekhouder-Fiscalist

frieda@bocoden.be

Pascale

Boekhouder-Fiscalist

pascale@bocoden.be

Vanessa

Administratief bediende

Hulp boekhoudster

vanessa@bocoden.be

Greta

Hulp boekhoudster


Deze website maakt gebruik van cookies. Door deze site te blijven gebruiken, accepteert u het gebruik van deze cookies.

Accepteren